KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13174052
nr 1317 4052
Svante Petri
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, "Där är du" Utanför västra Orust. Signerad. Olja på duk, 85x60 cm
Svante Petri, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
15.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:14:39
29/3 15:14:12
- Klassiska
30 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska